USŁUGI

NASZE USŁUGI

W zależności od potrzeb klienta oferujemy bardzo szeroki zakres usług.

Tworzenie stron internetowych

Nadajemy witrynie niepowtarzalny wygląd, wykorzystując do tego najnowsze trendy oraz nowoczesne technologie grafiki komputerowej.

Zobacz więcej

Pozycjonowanie stron

Dzięki użyciu najnowszych technik wykorzystywanych w pozycjonowaniu witryn twoja firma zawsze będzie o krok przed konkurencją.

Zobacz więcej

Serwis sprzętu firmowego

Świadczymy kompleksowy serwis związany z przyspieszaniem sprzętu komputerowego oraz oczyszczaniem z niechcianego oprogramowania.

Zobacz więcej

System zarządzania treścią

Prosty w obsłudze panel administracyjny, który umożliwia swobodne edytowanie tekstów, dodawanie zdjęć oraz dalszą rozbudowę witryny o nowe wpisy lub podstrony.

Zobacz więcej

Media społecznościowe

Aktywne działania w social media przynosi niewymierne korzyści, przyczyniając się do budowania trwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku marki na rynku.

Zobacz więcej

Marketing internetowy

Marketing internetowy rozwija się w coraz szybszym tempie, a co za tym idzie, istnieje konieczność stałego promowania oferowanych usług i produktów.

Zobacz więcej

Biuro obsługi klienta

Skontaktuj się z nami w związku z realizowanymi usługami.

Jeżeli masz pytanie dotyczące zakresu bądź szczegółów realizowanych przez nas usług lub interesuję Cię wycena Twojego zlecenia, skontaktuj się już teraz z naszym biurem obsługi klienta.

  Zadaj PytanieKontakt Z Nami

Proces realizacji projektu

Tworzenie strony internetowej jest wieloetapowym i czasochłonnym procesem.

Aby nasi klienci mogli cieszyć się konkurencyjną i funkcjonalną stroną internetową, będącą efektem finalnym naszej pracy, należy włożyć wiele wysiłku, żeby był to produkt kompletny. Począwszy od zarezerwowania odpowiedniej domeny najlepiej prezentującej daną markę w internecie, poprzez stworzenie projektu graficznego spełniające oczekiwania oraz znalezienie technologii, w jakiej witryna będzie realizowana. Gotowa strona musi zostać odpowiednio pozycjonowana, a klient poinstruowany w obsłudze systemu zarządzania treścią. Dzięki wszechstronnej usłudze nasi klienci są zadowoleni ze zrealizowanego zlecenia, o czym świadczą opinie zamieszczone w internecie.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

01.

Rozmawiamy

Zbieramy dokładne informacje na temat ogólnej strategii marketingowej oraz zakresu powierzanego nam zlecenia.

02.

Tworzymy projekt

Na podstawie indywidualnych potrzeb klienta i profesjonalnych programów graficznych tworzymy projekt strony www.

03.

Konsultujemy

Przeprowadzamy rzetelne konsultacje na temat ewentualnych zmian w realizowanym projekcie.

04.

Prezentujemy

Przedstawiamy gotową stronę spełniającą wszelkie, nawet najmniejsze oczekiwania naszych klientów.