AKTUALNOŚCI

Aktualnie rozwijane dziedziny

W czym aktualnie postrzegamy kluczowe zagadnienia w rozwoju szeroko pojętego marketingu internetowego?

Tworzeniem internetowego marketingu zajmujemy się już od wielu lat, nieustająco rozwijając nasze umiejętności, wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Oferujemy Państwu profesjonalne responsywne strony www, proste i szybkie w obsłudze sklepy internetowe, strony wizytówki, witryny korporacyjne, a także pomoc od strony graficznej dla Państwa potrzeb. Jak wynika z naszego doświadczenia profesjonalna, a zarazem intuicyjna w użyciu strona www jest kluczowa z punktu widzenia potencjalnego klienta. Zajmujemy się także szeroko pojętym pozycjonowaniem tworzonych przez nas witryn, co jest zasadniczym działaniem, żeby w internecie być krok przed konkurencją.

Rysunek #1: Dlaczego odpowiednie pozycjonowanie jest, aż tak ważne?

Dlaczego odpowiednie pozycjonowanie jest, aż tak ważne?

W dzisiejszych czasach głównym źródłem wyszukiwania potrzebnych nam produktów i usług stał się internet, z którego w Polsce korzysta niemal 30 mln użytkowników. Jest to bez wątpienia bardzo duża pula potencjalnych klientów, których może zainteresować zawartość Państwa strony internetowej. Jednak, aby witryna znalazła się w wyszukiwarce wyżej od podobnych wyszukiwań, konieczne jest profesjonalne pozycjonowanie z wykorzystaniem najnowocześniejszych jego technik. Aby pozycjonowaniu nadać odpowiednie znaczenie, należy korzystać z jego różnych odmian. Jego najbardziej popularne typy to pozycjonowanie szerokie (inaczej nazywane jest metodą długiego ogona) oraz lokalne.

Pozycjonowanie szerokie polega na ustaleniu dla danej strony internetowej odpowiednio długich, wielowyrazowych fraz związanych z dziedziną działalności, dzięki czemu wzrasta popularność witryny. Zazwyczaj są one wyszukiwane przez użytkowników, nastawionych na konkretne usługi lub produkty, stąd pozycjonowanie szerokie zwiększa na szanse na pozyskanie potencjalnych klientów.

Natomiast pozycjonowanie lokalne polega na promowaniu witryny, w taki sposób, aby uzyskać jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania związanych z lokalizacją firmy. Dla strony www ustalane są specjalne frazy kojarzące ją jednoznacznie z obszarem działania firmy lub lokalizacją klienta szukającego danej usługi. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej znaleźć interesującą ich usługę lub zamówić produkt z okolicy, w której obecnie się znajdują.

Rysunek #2: Wpływ mediów społecznościowych na stronę WWW.

Wspólnie wybieramy przeznaczony dla Państwa CMS:

Oferujemy prosty w obsłudze CMS, czyli system zarządzania treścią. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością można dodawać nowe materiały, a także w razie potrzeby – istnieje możliwość edycji obecnych. Bez wiedzy od strony technicznej mogą Państwo stać się częścią procesu tworzenia oraz indywidualnie wpływać na treść, a niekiedy na strukturę strony internetowej.

Wpływ mediów społecznościowych na stronę WWW:

Marketing społecznościowy rozwija się z roku na rok, funkcje serwisów społecznościowych są coraz bardziej rozszerzane, wraz z popularnością Twoja strona rośnie w siłę. Ludzie coraz więcej czasu spędzają na Facebook'u, przeglądając na nim nie tylko zdjęcia znajomych, ale również artykuły zamieszczane przez ulubione strony internetowe, firmy, aplikacje. Dlatego też aktywne działania w social media przynoszą korzyści firmom, przyczyniając się do budowania trwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku marki na rynku.

Czym skutkuję realizowana przez nas polityka:

  • Darmowy hosting + domena przez rok,
  • Łatwy sposób zarządzania witryną,
  • Indywidualne podejście,
  • Szybkość wykonania,
  • Najnowocześniejsze technologie webowe,
  • Projektowanie własnych szablonów,
  • Pełna responsywność strony,
  • Nowoczesny design strony,